Bemutatkozás

A Kazinczy lakótelep szomszédságában található négycsoportos óvodánk a nyugalom szigeteként őrzi gyermekeinket a város zajától.
Csoportjainkban szeretetteljes, biztonságérzetet adó, érzelemgazdag óvodai életet biztosítunk, ahol a gyermekközpontúság úgy jelenik meg, hogy önállóságot, jó testi-lelki közérzetet nyújt minden gyermeknek.
Fás-bokros udvarunkon, barátságos csoportszobáinkban elfogadó, családias légkörben élik az eltérő szociokulturális környezetből érkező gyermekeink óvodás mindennapjaikat.
Homogén, illetve részben osztott csoportokat szervezünk elsősorban, mert a közeli életkorú gyermekek testi-lelki szükségletei könnyebben összehangolhatók, hatékonyabb az egyéni különbségek megfigyelése alapján végzendő differenciált képességfejlesztés, melynek célja, hogy gyermekeink kudarcmentesen kezdjék el az iskolát.

Karlovics Andrea

2100 Gödöllő, Kazinczy krt. 32.

tel.: +36209172881

e-mail: ovoda.kazinczy@gmail.com