Bemutatkozás

Fontosnak tartjuk a családias, biztonságot nyújtó óvodai légkör megteremtését, melynek alapja a családdal való szoros együttműködés. Ebben a közegben formálódnak, fejlődnek a gyermekek személyiségjegyei.
Művészeti nevelésünk része a hagyományőrzés, népi kultúránk  ápolása, mely az óvodai élet első pillanatától nevelésünk szerves része. Lakóhelyünk hagyományának megfelelően jelennek meg a népszokások, népi játékok, népmesék, népdalok.
Szabadon, önként, vidáman és játékosan eltöltött napok, ahol állandó lehetőség nyílik  a gyermeki belsőből fakadó „valamit alkotni” tevékenységre. Az alkotás folyamatát elegendő idő  biztosításával támogatjuk, kíváncsivá, érdeklődővé tesszük, megerősítjük, őszintén együtt örülünk a gyermekkel egy-egy alkotás létrejöttekor.
Művészeti tevékenységek végzése közben a gyermek lelkében, belsőjében, személyiségében is fejlődik.
Óvodánk a város egyik legszebb részén, Királyi Kastély park szegletében, zöldövezetben található. Tágas, növényzetben gazdag udvarunkon fedett pavilonok biztosítják, hogy az „udvari élet” ideje alatt is lehetőségünk nyíljon a tevékenységek gazdag választékát biztosítani a gyermekek számára.

Kovács Eleonóra

2100 Gödöllő, Martinovics u. 16.

tel.: +3628420786

e-mail: martinovicsovoda@gmail.com

Weboldalunk: http://www.martinovicsovi.hu/

Neve: Gödöllő Martinovics Úti Óvodáért Alapítvány
Adószáma: 18691308-1-13
Bankszámlaszáma: 65100266-11042071

Alapítványunk célja:
a gyermekek egészséges testi, lelki és szellemi fejlődését segítő programok szervezése,
a gyermekek egészséges életmódra nevelésének segítése,
a gyermek- és szabadidő sport szervezése, támogatása, fejlesztése és feltételeinek biztosítása,
A gyermekek részére a környezet- és természetvédelem, a sportos és egészséges életmód propagálása és ezek feltételeinek megteremtése.
Egészségmegőrzés, betegségmegelőzés, gyógyító-, egészségügyi rehabilitációs tevékenység, valamint ezek támogatása.
Szociális tevékenység, családsegítés.
Kirándulások szervezése,